www.autokap.cz
Historie firmy


Rok 2003

V polovině roku založena firma za účelem prodeje ojetých vozidel. Vozidla byla pořizována po celé republice nebo dovážena ze zahraničí. Vytvoření našeho prvního webu s katalogem autožárovek.


Rok 2004

Na základě poptávek na zboží z našeho webového katalogu byl začátkem roku spuštěn náš první plnohodnotný internetový obchod www.autokap.cz. Obchod nabízel velký sortiment autožárovek, elektroinstalačního materiálu a autopříslušenství. Tento elektronický obchod byl jedním z prvních e-shopů s tímto sortimentem v naší zemi.


Rok 2005

Pozvolný odchod firmy od obchodu s ojetými vozidly. Větší zaměření na internetový obchod a to hlavně na rozšiřování sortimentu od spolehlivých dodavatelů. Spuštění katalogu internetových obchodů www.netobchody.com.


Rok 2006

Pořízení druhého přepravníku vozidel pro potřeby nové půjčovny přívěsů. Spuštění několika specializovaných e-shopů.


Rok 2007

V tomto roce bylo prvně uvažováno o otevření kamenné prodejny a započala práce na jejím zřízení. Impulzem pro tuto snahu byl hlavně tlak zákazníků, kteří požadovali možnost osobního odběru zboží. Spuštění webu www.skloauto.com s e-shopem a nabídkou výměn autoskel.


Rok 2008

Pronájem bývalého autosalónu v Lovosicích pro zřízení prodejny. Obchod byl otevřen v polovině roku. V tomto roce byla také zaregistrována ochranná známka AUTOKAP u Úřadu průmyslového vlastnictví.


Rok 2009

Vzhledem k obchodním výsledků m prodejny Lovosice byl v polovině roku ukon čen provoz v pronajatých prostorech. Dále byla rozšířena nabídka půjčovny přívěsů o menší zaplachtovaný přívěs. Započato jednání o zakoupení vlastního objektu. Vznik dalších speciali zovaných e-shopů a webového projektu www.autoopravy.eu. Pořízení řezacího ploteru pro výrobu samolepící grafiky.


Rok 2010

Otevření pneuservisu v Čakovicích u Štětí. Pořízení nemovitosti v Hoštce pro podnikatelské účely.


Rok 2011

Rozšíření služeb o vybrané opravy vozidel. Začátek rekonstrukce prostoru prodejny v Hoštce.


Rok 2012

Pořízení thermopressu pro opravy průrazů osobních i nákladních pneumatik a hydraulického 20t lisu. Dokončení rekonstrukce prodejny v Hoštce. Nákup pozemku v Čakovicích pro možnou výstavbu autodílny.


Rok 2013

K desetiletému výročí byl spuštěn zcela nový web, kde je ucelená nabídka služeb a snadný přístup k nabídce všech našich e-shopů. Začátkem roku byla také otevřena prodejna autodílů na náměstí v Hoštce. Připravujeme mnoho novinek, jako je například půjčovna techniky a nářadí.


Rok 2014

Započata rekonstrukce objektu, který bude sloužit pro servisní služby.


Rok 2015

Nákup velkého nebrzděného přívěsu. Pořízení diagnostických přístrojů pro servis vozidel. Pokračování prací na rekonstrukci budovy pro servisní služby.


Rok 2016

Nákup pozemku pro rozvoj půjčovny přívěsů. Pořízení přepravníku vozidel s nosností 2,7t. Pokračování prací na rekonstrukci budovy pro servisní služby. Pozastavení provozu prodejny autodílů v Hoštce.


Rok 2017

Dokončení rekonstrukce budovy pro servisní služby a skladování.


Rok 2018
Stavba oplocení a úpravy pozemku půjčovny přívěsů. Nákup dvou menších přívěsů.


Rok 2019

Přesun půjčovny přívěsů na připravený sousedící pozemek. Pořízení přepravníku 2,7t s plnou ložnou plochou. Omezení provozu našich e-shopů. Rozšíření služeb pneuservisu o servis TPMS (elektronické ventily). Nákup zaplachtovaného přívěsu.


Rok 2020

Aktivní práce na rekonstrukci domu s prodejnou v Hoštce.


Rok 2021

Pořízení nových pneuservisních strojů, pro rychlejší a přesnější práci s možností přezouvání větších kol. Práce na rekonstrukci domu s prodejnou.


Rok 2022

Pokračující rekonstrukce domu s prodejnou. Pořízení nového nebrzděného přívěsu.


Rok 2023

Nákup přívěsu 3,5t pro přepravu velkých vozidel.