www.autokap.cz
Historie firmy


Rok 2003

V polovině roku založena firma za účelem prodeje ojetých vozidel. Vozidla byla pořizována po celé republice nebo dovážena ze zahraničí. Vytvoření našeho prvního webu s katalogem autožárovek.


Rok 2004

Na základě poptávek na zboží z našeho webového katalogu byl začátkem roku spuštěn náš první plnohodnotný internetový obchod www.autokap.cz. Obchod nabízel velký sortiment autožárovek, elektroinstalačního materiálu a autopříslušenství. Tento elektronický obchod byl jedním z prvních e-shopů s tímto sortimentem v naší zemi.


Rok 2005

Pozvolný odchod firmy od obchodu s ojetými vozidly. Větší zaměření na internetový obchod a to hlavně na rozšiřování sortimentu od spolehlivých dodavatelů. Spuštění katalogu internetových obchodů www.netobchody.com.


Rok 2006

Pořízení druhého přepravníku vozidel pro potřeby nové půjčovny přívěsů. Spuštění několika specializovaných e-shopů.


Rok 2007

V tomto roce bylo prvně uvažováno o otevření kamenné prodejny a započala práce na jejím zřízení. Impulzem pro tuto snahu byl hlavně tlak zákazníků, kteří požadovali možnost osobního odběru zboží. Spuštění webu www.skloauto.com s e-shopem a nabídkou výměn autoskel.


Rok 2008

Pronájem bývalého autosalónu v Lovosicích pro zřízení prodejny. Obchod byl otevřen v polovině roku. V tomto roce byla také zaregistrována ochranná známka AUTOKAP u Úřadu průmyslového vlastnictví.


Rok 2009

Vzhledem k obchodním výsledkúm prodejny Lovosice byl v polovině roku ukočen provoz v pronajatých prostorech. Dále byla rozšířena nabídka půjčovny přívěsů o menší zaplachtovaný přívěs. Započato jednání o zakoupení vlastního objektu. Vznik dalších specialozovaných e-shopů a webového projektu www.autoopravy.eu. Pořízení řezacího ploteru pro výrobu samolepící grafiky.


Rok 2010

Otevření pneuservisu v Čakovicích u Štětí. Pořízení nemovitosti v Hoštce pro podnikatelské účely.


Rok 2011

Rozšíření služeb o vybrané opravy vozidel. Započnutí rekonstrukce prostoru prodejny v Hoštce.


Rok 2012

Pořízení thermopressu pro opravy průrazů osobních i nákladních pneumatik a hydraulického 20t lisu. Dokončení rekonstrukce prodejny v Hoštce. Nákup pozemku v Čakovicích pro možnou výstavbu autodílny.


Rok 2013

K desetilétému výročí byl spuštěn zcela nový web, kde je ucelená nabídka služeb a snadný přístup k nabídce všech našich e-shopů. Začátkem roku byla také otevřena prodejna autodílů na náměstí v Hoštce. Připravujeme mnoho novinek, jako je například půjčovna techniky a nářadí.


Rok 2014

Započata rekonstrukce objektu, který bude sloužit pro servisní služby.